Рейтинги

Топ 10
Кушнарьова Варвара
Кушнарьова Варвара
Єлісеєв Юрій
Єлісеєв Юрій
Тимошин Володимир
Тимошин Володимир
Мельник Максим
Мельник Максим
Кармаліт Микита
Кармаліт Микита
Нурєєва Аріна
Нурєєва Аріна
Авер'янов Іван
Авер'янов Іван
Миколенко Веніамін
Миколенко Веніамін
Нурєєв Єгор
Нурєєв Єгор
Малихіна Ульяна
Малихіна Ульяна
Весь рейтинг
Місце Фото Ім'я Grades Вік
1 Кушнарьова Варвара
Mon. Fri. 19:10 - 20:10 Pre
17801 12
2 Єлісеєв Юрій
Tue. Thu. 19:00-20:00 Advanced
16664 15
3 Тимошин Володимир
15973 10
4 Мельник Максим
Mon. Fri. 16:50-17:50 Int
15890 12
5 Кармаліт Микита
Mon. Fri. 16:50-17:50 Int
13517 12
6 Нурєєва Аріна
11018 12
7 Авер'янов Іван
Mon. Fri. 16:10-16:40 Ind.
10921 11
8 Миколенко Веніамін
Tue. Thu. 19:00-20:00 Pre-intermediate
10503 11
9 Нурєєв Єгор
10043 16
10 Малихіна Ульяна
Wed. Fri. 18:40-19:40 Elementary
9542 10
11 Яценко Валерія
Mon. Fri. 18:00-19:00 Int
9470 13
12 Матвієнко Андрій
Wed.19:10 Sat.13:00 Interm
9267 14
13 Воронюк Соломія
Tue. Thu. 17:10-18:10 WW3
9043 10
14 Буткевич Мария
Mon. Fri. 19:10 - 20:10 Pre
8531 10
15 Черниш Олександр
Mon. Fri. 19:10 - 20:10 Pre
8211 11
16 Давиденко Олександр
Wed.19:10 Sat.13:00 Interm
8150 15
17 Зигмунд Евеліна
Tue. Thu. 19:00-20:00 Pre-intermediate
7933 11
18 Сидорова Олександра
Mon. Wed 16:30-17:30 Elementary
7901 10
19 Осташ Кароліна
Tue. Thu 17:50-18:50 Pre
7795 12
20 Кенько Глеб
Wed. 18:05 Sat. 11:50 Ind.
7749 10
21 Якименко Авдій
Mon. Fri. 16:00:17:00 WW2
7725 9
22 Шуляк Станіслав
Пауза в навчані
7595 14
23 Грем'яцька Аріна
Wed. Fri. 18:40-19:40 Elementary
7516 10
24 Богданова Юлія
Mon. 19:30 Wed. 19:50 Elementary
7426 11
25 Гайван Анна
Пауза в навчані
7395 54
26 Ковбиця Артем
7297 10
27 Славінська Єлизавета
Mon. Fri. 15:40-16:40 Pre
7292 0
28 Вуїв Соломія
Mon. Fri. 18:30-19:30 WW3
7261 8
29 Стаднюк Ніна
Mon. Fri. 16:50-17:50 Int
7248 12
30 Давиденко Софія
Mon. Fri. 18:00-19:00 Int
7232 13
31 Ільєнко Маргарита
Mon. Fri. 16:00:17:00 WW2
7150 8
32 Шелехова Вероніка
Tue. Thu. 17:10-18:10 WW3
6973 9
33 Шадура Роман
Mon. Fri. 18:00-19:00 Int
6666 13
34 Пучков Ігор
Tue. Thu. 19:00-20:00 Advanced
6598 14
35 Симонець Марія
Mon. Fri. 19:10 - 20:10 Pre
6576 12
36 Райлян Анна
Mon. Fri. 16:00:17:00 WW2
6528 9
37 Арзиани Сандра
Mon. Wed 16:30-17:30 Elementary
6520 17
38 Полях Марія
Mon. Fri. 19:10 - 20:10 Pre
6299 12
39 Мусаханова Божена
6246 14
40 Симонець Дар‘я
Tue. Thu. 19:00-20:00 Advanced
5996 15
41 Плюта Анастасія
5866 10
42 Кузін Михайло
Wed. Fri. 18:40-19:40 Elementary
5792 9
43 Сазанова Даринка
Mon. Fri. 14:00-14:30 Ind
5537 9
44 Богданова Дарія
Mon. Fri. 19:10 - 20:10 Pre
5475 13
45 Сушко Софія
Mon. Fri. 16:50-17:50 Int
5449 15
46 Орловська Софія
Wed. Fri. 18:40-19:40 Elementary
5440 9
47 Луців Анна-Марія
Пауза в навчані
5427 8
48 Сазанова Соломія
Wed. 17:30-18:00 Sat. 12:40-13:10
5393 10
49 Музика Поліна
Tue. Thu. 19:30-20:30 WW3
5303 9
50 Шеремет Михайло
Tue. Thu. 19:30-20:30 WW3
5175 7
51 Четвертак Кіра
Tue. Thu 17:50-18:50 Pre
5143 12
52 Зуб Даніл
Tue. Thu. 19:00-20:00 Advanced
5105 17
53 Буткевич Марк
Mon. Fri. 17:10-18:10 WW2
5056 8
54 Хаустович Злата
Mon. Fri. 16:00:17:00 WW2
4975 8
55 Чорній Ксенія
Mon. Fri. 17:10-18:10 WW2
4885 8
56 Махновська Мірослава
Tue. Thu 16:30-17:30 Interm
4785 -5
57 Бойко Сергій
Mon. Fri. 17:10-18:10 WW2
4757 8
58 Махновський Яніслав
Tue. Thu 17:50-18:50 Pre
4717 13
59 Авер'янов Євген
Tue. Thu. 14:00-15:00 Ind.
4472 7
60 Шестакова Юля
Tue. Thu. 16:30-17:30 WW2
4185 7
61 Вознюк Соломія
Tue. Thu. 19:30-20:30 WW3
4129 10
62 Биховець Тетяна
Пауза в навчані
4086 11
63 Остапович Дмитро
Tue. Thu. 16:30-17:30 WW2
4023 8
64 Овсійчук Олександр
Mon. Fri. 19:40-20:40 WW1
3994 6
65 Луцак Софія
Mon. Fri. 18:30-19:30 WW3
3915 10
66 Суліма Мілана
Mon. Fri. 14:50-15:50 WW3
3910 9
67 Зелена Анна
Wed.19:10 Sat.13:00 Interm
3906 12
68 Пересунько Марк
Mon. Wed 16:30-17:30 Elementary
3741 9
69 Ревека Ярослава
Wed. Sat. 13:30 Ind.
3716 7
70 Макарчук Віта
Mon. Fri. 17:10-18:10 WW2
3610 9
71 Михайленко Олеся
Mon. Fri. 14:50-15:50 WW3
3587 10
72 Калініченко Софія
Tue. Thu. 13:55-14:55 Ind.
3331 10
73 Цьоць Марія
Tue. Thu. 19:00-20:00 Pre-intermediate
3269 12
74 Хмелюк Кирило
Tue. Thu 17:50-18:50 Pre
3158 13
75 Шийка Олена
3128 11
76 Хаєнко Аріадна
Mon. Fri. 14:50-15:50 WW3
3013 10
77 Шийка Катерина
3009 8
78 Лукачик Олексій
2804 14
79 Шийка Сергій
2637 15
80 Вишковський Олексій
Mon. Wed 16:30-17:30 Elementary
2521 11
81 Олексій Анна
Thu. 15:00; Sat. 10:30 Ind.
2515 7
82 Стьопочкін Роман
Mon. Fri. 15:40-16:40 Pre
2445 12
83 Стадник Поліна
Tue. Thu. 19:30-20:30 WW3
2423 12
84 Сичов Ярослав
Mon. 18:20 Fri. 19:45 WW3
2381 10
85 Сторожець Матвій
Tue. Thu. 16:30-17:30 WW2
2312 7
86 Томнюк Вікторія
2309 10
87 Лєпіхов Даниїл
Mon. Fri. 16:00:17:00 WW2
2276 9
88 Столярчук Анна
2248 10
89 Хомич Катерина
2200 15
90 Яценко Андрій
Mon. Fri. 18:30-19:30 WW3
2183 10
91 Калюта Тимур
Tue. Thu. 19:00-20:00 Advanced
2164 17
92 Подольський Єгор
Mon. Fri. 19:40-20:40 WW1
1989 8
93 Паленчук Уляна
Mon. Fri. 18:30-19:30 WW3
1972 9
94 Драч Богдан
Пауза в навчані
1937 8
95 Гиренко Максим
Mon. Fri. 15:30 Ind
1928 1
96 Сідик Ілля
1920 54
97 Олексій Олександра
Wed. 16:00 Sat. 11:30 Ind
1876 15
98 Сидоренко Аріна
1835 10
99 Семенова Рената
1731 11
100 Паньків Нестор
Mon. Fri. 19:40-20:40 WW1
1713 7